Bulut Tabanlı Proje Yönetimi Kuruluş amacımızı belirtirken de sonrasında da her noktada belirttik ve yine belirtiyoruz. Asli görevimiz ve asıl önceliğimiz kaliteli hizmet sağlayarak memnun müşteri kazanmaktır. Bu alanda elimizdeki kozları güçlendiren bir sistemi daha bünyemize kattık; “Bulut Tabanlı Proje Yönetim Sistemi”.

Peki nedir bu Bulut? Ne işe yarar?

Gelin bu soruların tümüne ve siz değerli müşterilerimize Bulut sayesinde sağlayabileceğimiz eşsiz avantajlara değinelim. Bulut tabanlı proje sistemi, Microsoft tarafından oluşturulan ve çevrimiçi bir şekilde proje planlamaya imkan sağlayan muazzam bir uygulama. Peki bu uygulama ne işe yarar ve siz müşterilerimize neler katar biraz da bundan bahsedelim.

Rasyonel Tercüme Bürosu olarak Bulut sistemine sahip olmamızın iki temel sebebi var.

Birinci sebebi, teknolojik alanda ortaya çıkan herhangi bir yeniliğin bize faydası olacaksa firmamıza entegre edilmesi konusundaki sıkı ve titiz çalışmamız. Çünkü bilmekteyiz ki Bulut ve benzeri teknolojik gelişmeler size vereceğimiz hizmeti ve dolayısıyla bizleri de bir adım öne taşıyacaktır. Bu nedenle Bulut sistemi sahip olmamızın en büyük etkenlerinden biri teknolojik gelişmelere karşı olan genel tutumumuz.

Gelelim şimdi ikinci ve hayati sebebe. Bu sebep zaten kuruluş amacımızda var olan temel sebebin ta kendisi. Sizlere daha kaliteli bir hizmet sunabilmek. Bulut tabanlı proje yönetimi hizmetimiz sayesinde, bizimle çalışmayı tercih ettiğiniz taktirde, almak istediğiniz hizmetin hangi aşamada olduğunu, tercüme hizmetinizi yapan çevirmenin kim olduğunu ve hangi konularda uzman olduğunu, hatta bazı durumlarda eş zamanlı olarak size ön izleme sağlaması sayesinde çeviri metninin ne durumda olduğunu öğrenebileceksiniz. Ki bu da sizlere bizimle eş zamanlı olarak taleplerinizi iletmenizi, dikkat edilmesini istediğiniz noktalar konusunda uyarı verebilmenize olanak sağlayacaktır.

Bu noktada böyle avantajlar elde edebildiğiniz için, doğal olarak zaten siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için çıktığımız yolda, karşılaşılabilecek minik pürüzleri de ortadan kaldırarak kusursuz sonucu alabileceksiniz.

Yine her alanda ve her anımızda yaptığımız gibi bu yazılım alanında da sizlere en faydalı olacak olanı bünyemize kattık. Çünkü durum her ne olursa olsun temel etik değerimizden vazgeçmiyoruz; “Kaliteli hizmet ve memnun müşteri”.