Tercümanlık
Çeviri Hizmeti
Hızlı Çözüm
Tercümanlık

İletişim, ilk çağlardan beri insan toplulukları arasında kurulan ticari, kültürel ve siyasi ilişkiler vesilesiyle bir ihtiyaç haline gelmiştir.

İlişkilerin ileri bir düzeye gelmesinde, sağlıklı, doğru, eksiksiz ve tarafsız olarak yapılan çevirilerin payı büyüktür. Dijital çağda, gerek uluslararası ilişkilerde, gerek ticarette gerekse sosyal medya kullanımı başta olmak üzere günlük medya tüketiminde çevirinin önemi bir kez daha ortaya çıkmaktadır. En eski mesleklerden biri olarak bilinen çevirmenliğin geleceğini makinelerin mi, yoksa insanların mı şekillendireceği, günümüzde tartışılan konular arasındadır. Bu bağlamda çevirmenlik, kendini geleceğe uyarlama konusunda küresel boyutta yer edinmiş, tercümanlık sektörünü doğurmuştur.

Çeviri Hizmeti

Tercüme sektöründeki müşteri memnuniyeti, verilen tercüme hizmetinin kalitesi ile doğru orantılıdır.

Çeviri hizmet kalitesi, çevirmenlerimizin gerçekleştirdikleri doğru çeviriler ile kendini göstermektedir. Rasyonel çeviri, ’’tercümede pofesyonellik’’ noktasında fazlaca uzmanlaşmış kadrosuyla sizlere tüm dünya dillerinde hizmet vermektedir.

Detaylı Bilgi Al
Hızlı Çözüm

TERCÜMEDE HIZLI ÇÖZÜM

Profesyonel tercüme kadromuz, sizlere gerekli desteği verebilmek için sektörün en iyi dijital altyapı ve proje yönetimi desteğine sahip, operasyonel verimi yüksek, çeviri ihtiyaçlarınıza en etkin ve hızlı çözümü sunabilecek kabiliyete sahiptirler.

Detaylı Bilgi Al
Tüm Tercüme Hizmetleri

Firmanıza Özel Koşullar. Bizim İçin Özelsiniz!

Her dilde yeminli, noter tasdikli, apostil tasdikli ve standart çeviri hizmetleri ile tüm müşterilerimize hizmet ve kalite garantisi veriyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Firmamızda Sorularınıza
Cevap Veriyoruz.

Çevirmen İş Başvuruları Nasıl Oluyor?
Web sitemizin CV gönder butonundan form kısmını doldurarak veya info@cevirmenler.com email adresimize CV’nizi göndererek başvurunuzu yapabilirsiniz.
Tercüme Kapasiteniz Nedir ?
Çeviri şirketimize göndereceğiniz tüm tercüme projelerinizin yoğunluğuna bakılmaksızın, zaman konusunda karşılıklı mutakabat sağlanarak işleriniz alınır ve belirtilen sürede teslim edilir.
Tercüme İçin Ne Kadar Ödemeliyiz?
Göndermiş olduğunuz çeviri projelerinizin sayfa, karakter ve kelime hesaplaması yapılarak tercüme için ödeyeceğiniz ücreti belirler ve sizleri ne kadar ödemeniz gerektiği hususunda bilgilendiririz.
Ücretsiz Tercüme Desteğiniz Var mı ?
Sosyal sorumluluk projelerinde, gönüllülük esasına dayalı, kar amacı gütmeyen tüm projelerde ücretsiz tercüme desteği sağlamaktayız.