Avantajlarımız; Öncelikle belirtmeliyiz ki, almak istediği hizmet için bizi tercih eden her müşterimizle çalışmaktan büyük gurur duyuyoruz. Ve yine her zaman söylediğimiz gibi iletiyoruz ki, var olduğumuz süre boyunca her adımımızı en iyi olmak için atacağız.

Peki attığımız, atıyor olduğumuz ve atacağımız bu adımlar size nasıl bir avantaj sağlayacak?

Gelin biraz da bu konuya değinerek siz değerli müşterilerimize bizimle çalışmanın size sağlayacağı avantajlardan bahsedelim. Öncelikle Rasyonel Tercüme Bürosu ailesi olarak hedefimiz, küresel dünyada var olan değişimlere ayak uydurmak ve kendimizi buna göre entegre etmektir. Sahip olduğumuz en güncel teknolojik donanımlar, en güncel altyapılar ve kusursuz internet bağlantımız ile, günümüz dünyasında tercüme hizmeti esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz her şeye sahibiz.

Bu sayede sizin tüm taleplerinize karşılık verebilir ve yüksek teknolojili donanımımız sayesinde sizlere çok hızlı bir şekilde hizmet sağlayabiliriz. Yine öncelikle sizi düşünerek attığımız diğer bir adımın size sağlayabileceği faydalardan bahsedelim. Sizi ve taleplerinizi yarıda bırakmamak, sizleri asla mağdur etmemek için tam 3 derneğe ve bir çevirmenlik federasyonuna üye olmayı bir adım olarak atmış bulunmaktayız. Bu sayede özellikle bulunduğumuz lokasyonda bizden hizmet talep edecek değerli müşterilerimize, özellikle tercüme ve benzeri konularda en güncel haberleri sunabilir ve gerekli bilgilendirmeleri yapabiliriz. Ki bu da sizlerin değerli zamanınızı kaybetmenizi engeller. Yani eğer bizimle çalışırsanız hem hızlı bir hizmet alırsınız hem de var olan zamanınızı kaybetmezsiniz.

Peki sadece bunlar bizi avantajlı hale getirmeye yeter mi?

Tabii ki hayır. Aile olarak tanımladığımız Rasyonel Tercüme Bürosunda, günümüz Türkiye’ sinde ve günümüz dünyasında tercüme edilmesine ihtiyaç duyulan her konuda uzman kişileri barındırıyoruz. Çünkü biliyoruz ki çeviri hizmeti sadece kelimelerin ya da cümlelerin diğer bir dilin alfabesine aktarılması değildir. Bu sebeple bizden talep edebileceğiniz her türlü hizmette, alanı fark etmeksizin yüksek kalitede ve hatasız bir hizmet alabileceksiniz. Buna ek olarak, yine bünyemizde bulunan Bulut sistemi sayesinde, tercüme hizmetinizi yapacak olan çevirmeni inceleyebilir, çeviri hizmetinizin hangi aşamada olduğunu görebilirsiniz. Bu sayede gerekli gördüğünüz durumlarda 0850 304 40 85 numaralı telefonumuzdan ya da internet sitemizden bizlerle iletişime geçerek taleplerinizi ya da taleplerinizdeki değişiklikleri iletebilirsiniz.

Peki tüm bunların yanında size bir de marka tescil belgemiz sayesinde güvence sunduğumuzu söylesek ?

Evet, doğru. Değerlendirme aşamalarının hepsinde elde ettiğimiz başarılar neticesinde elde ettiğimiz marka tescil belgemizle artık verdiğimiz hizmetleri de sizleri de güvence altına almış olduk. Bunlar bizimle çalışmanın size sağlayacağı fiziksel avantajlardı. Unutmayın ki bunların yanında, talep edeceğiniz hizmet her ne olursa olsun, bizlerin bu noktalara gelmesinde destekçi olan sizlerin talepleri için tüm gayretimizi göstereceğiz. Sizlere layık olabilmek adına ve daha kaliteli bir hizmeti size sunmak adına gece gündüz çalışacağız. Bunlar da sayılabilen ve görülebilen avantajlar olmasa da size sunabileceğimiz diğer avantajlar olarak yazımızda kendilerine yer buldular.