Hakkımızda

Biz, zaten var olan alanda eksik gördüğümüz noktaları düzeltmek ve gerekirse baştan yaratmak için burada olan bir firmayız. Biz Rasyonel Tercüme Bürosu ailesiyiz. Kurulma kararı aldığımız günden itibaren var olan tüm süreçlerde, ülkemiz insanına en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmeyi hedefledik.

 

Aldığımız her kararı ve attığımız her adımı bunu sağlayabilmek adına planladık. Kendimize eklediğimiz her türlü teknik altyapıda, teknolojik altyapıda ya da ailemize kattığımız her yeni çevirmende tek bir şeyi düşündük. Siz değerli müşterilerimizi. Bizim için asıl önemli olan, size sunacağımız nihai hizmetin en kaliteli halini önünüze sermek. Ve bunun için gece gündüz çalışıyoruz. Sadece kuruluş aşamasında değil, siz değerli müşterilerimize ulaştıktan sonra da sizlerin kendinizi daha özel hissetmenizi sağlamak için buradayız.

 

Sahip olduğumuz tüm avantajları sizinle paylaşmak için, bu yolu sizinle yürüyebilmek için ve en önemlisi sizinle beraber büyüyebilmek adına buradayız. İhtiyaç duyabileceğiniz her alanda, her konuda ve her dilde sizi memnun kılacağız. Aklınıza takılan her noktada yanınızda olacağız. Her nasıl ki biz büro içerisinde bir aile isek, siz bizleri büyüten müşterilerimiz de bu ailenin en sevilen üyeleri olacaksınız. Şunu taahhüt ediyoruz ki, çeviri alanında var olduğumuz sürece en zor anlarınızda da en güzel günlerinizde de yanınızda olacağız.

 

Tırnaklarımızla kazıyarak geldiğimiz bu noktayı asla boşa harcamayacağız. Sizden almayı beklediğimiz öncelik paranız değil memnuniyetiniz olacak. Çünkü biliyoruz ki, bizleri bu noktalara getirenler de sizlersiniz. Ve bu farkındalık sayesinde sizi de yanımıza alarak her geçen gün daha da iyiye yol alacağız. Tüm taleplerinize cevap verebilen bir aile haline geleceğiz. Değişmeyen tek şeyin değişim olduğunu bilerek, bunu motto olarak baz alarak, bu alanda geçirdiğimiz her saniyeyi her dakikayı her saati ve her günü daha iyi olmaya harcayacağız.

 

Sizin ihtiyaçlarınızı karşıladıkça elde ettiğimiz gücü ve enerjiyi, yine daha da kaliteli bir hizmeti sunmak için daha da iyi bir altyapıya sahip olmak için harcayacağız. Evet biz, Rasyonel Tercüme Bürosu, en güzel günler için, en kaliteli hizmet için sizlerleyiz.

2010 Yılında müşterilerine en iyi çeviri hizmetini ve kaliteli tercümeyi sunma ilkeleriyle kurulan Rasyonel Tercüme

Çeviri sektörünün ileri teknolojilerini kullanan sistemlerin altyapısıyla gelişmekte olan sektörün temsilcisi olarak yurt içinde ve yurt dışında tercüme hizmetleri vermektedir.
Türkiye’nin önde gelen çeviri şirketi olan {Rasyonel Tercüme}, yurt içinde binlerce şirketin tercüme ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Tercüme şirketimiz, en üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Bunun için kaliteli tercüme hizmetini sunmak tercüman kadromuzun birinci önceliğidir.

daha fazla bilgi
hizmetler
Tercüme Projesi
Tercüme Analizi
Tercüme Teklifi
Müşteri Onayı
Tercüman Seçimi
Tercüme Kontrolü
Tercüme DTP
Müşteri Teslimi
16500 +
Tamamlanan Tercüme Projesi
1580 +
Tercüme Müşterimiz
675 +
Freelance Tercüman
1350 +
Yeni Tercüme Projesi
Profesyonel Ekibimiz

Profesyonel Ekibimizle

Müşteri Yorumları

Bizimle Çalışan Müşteri Yorumları

Şirket Müdürü yorumu : Aksis Gup Alüminyum olarak Rasyonel Tercüme'den tüm dillerde çeviri hizmetini profesyonel olarak almaktayız.
Murat Ünal
Şirket Müdürü
İngilizce ve Almanca simultane tercüme noktasında iş birliğimizden dolayı memnun olduğum en iyi çeviri bürolarındandır.
Aktan Aydoğmuş
Tercüman
Adalı Pano Metal olarak ürettiğimiz cihazların hemen hemen tüm dillere seslendirme ve tercüme işlemlerini uzmanlıkla yürütmüş bir tercüme şirketidir..
Bayram Adalı
Şirket Müdürü
Uzun zamandır birlikte çalıştığım ekip ruhunu benimsemiş değerli bir firma. Bu enerjilerini hiç kaybetmemelerini diliyorum
Kemal Erişen
Tercüman