Üyeliklerimiz.. Misyonumuzdaki ve vizyonumuzdaki temelden, kuruluş ve gelişme temelimizde yatan etik değerlerden asla vazgeçmeyeceğiz. Siz değerli müşterilerimize söz verdiğimiz gibi, aldığımız ve verdiğimiz her nefesi sizleri daha da memnun etmek adına harcayacağız. Aldığımız tüm kararlarda önce kendi karımızı değil, sizlerin memnuniyetini düşüneceğiz. Verdiğimiz bu sözlerin hiçbiri sebepsiz ya da farazi değildir. Ciddi anlamda kuruluş kararının daha beyinlerimizde düşünce olduğu anlardan itibaren sizler için çalıştık. Size en iyiyi ve en kaliteliyi nasıl sunabileceğimizi düşündük. Yol aradık, yollar bulduk. Gerektiği zamanlarda yeni yollar türettik. Ama sadece kendi imkanlarımızla ve ailemizle sağlayabileceğimiz özelliklerle sizin karşınıza çıkmak istemedik. Sözünü verdiğimiz ve emin adımlarla ilerlediğimiz bu yolda bize ekstra enerji ve güç sağlayabilecek her olanağı değerlendirdik. Ve değerlendirdiğimiz bu olanaklarla, sizler için en doğru en uygun ve kaliteli olan üyeliklerimizi derledik.

Bizzat kurucular olarak, ikametimizin bulunduğu şehirde, başkentte, Ankara’da alanımızda en değerli olarak sayılabilecek olan 3 dernekle üyeliklerimizi oluşturduk. Verdiğimiz hizmetin alanı çeviri üzerine olduğu için Ankaçed yani Ankara Çevirmenlik Derneği’ ne yönetim kurulu başkanı olarak üye olduk. Ve firmamızı da doğal olarak bu derneklerin üyeleri haline getirdik.

Sağladığımız hizmetlerde sadece kendimizi değil özellikle sizleri düşündüğümüzü söylemiştik hatırlar mısınız? Bu sözümüzü de sadece lafta bırakmadık. Aksan-Der’e  yani Anadolu Sanayisini Kalkındırma ve Girişimci İş Adamları Derneği’ne üye olduk. Sadece kendi bünyemizi veya kendi alanımızı değil, diğer alanlarda da bizim gibi kaliteli hizmet aşkıyla tutuşanlara yardım eli olduk.

Bununla yetindik mi peki? Tabii ki hayır. Bulunduğumuz ikamet alanı gereği olandan bitenden haberdar olmak için, ne kendimizi de ne de siz değerli müşterilerimizi mağduriyet altında bırakmamak adına bir derneğe daha bu sefer işletme üyesi olarak dahil olduk; Orsiad Ostim Organize Sanayi Bölgesi Sanayici İşadamı ve Yöneticileri Derneği.

Bunları yaptık ve yaparken aklımızda tek bir hedef vardı. Yine ve yine sizleri memnun etmek. Ve yine etik değerlerimiz dahilinde bulunan temellerimiz sebebiyle söz veriyoruz ki, size, bize ve vereceğimiz hizmete katkıda bulunabilecek her türlü dernekte sizler için bulunacağız.