Basın ve Medya Günümüz dünyasında biliyoruz ki reklam her şey demektir. Biz bir aile olarak bu reklamı zaten sunduğumuz kaliteli hizmet ile sağlayacağımızı biliyor olsak da gerek sosyal mecralarda gerek ise basın ve medya unsurlarında sizlerden uzak kalmak istemiyoruz. Dilerseniz arama motoruyla, dilerseniz herhangi bir sosyal medya aracında dilerseniz okuduğunuz herhangi bir blog yazısında gözleriniz bizi ararsa orada olmak için çalışıyoruz.

Bir Tık Kadar Uzak

Günümüzde sıkça kullanılan bir tabirin hizmetini sunmak istiyoruz. Sizlere ‘bir tık’ uzakta olmak ve her anınızda sizin yanınızda olmak istiyoruz. İhtiyaç duyduğunuz anda uzun süreli araştırmalara gerek kalmadan bizleri bulabilin istiyoruz ve basın, medya alanında attığımız ve atacağımız her adımı buna göre ayarlıyoruz. Çünkü biliyoruz ki bizi ne kadar sizlerden biri olarak görürseniz, size ne kadar yakın olursak, sizleri o kadar hızlı şekilde memnun edebiliriz.

İhtiyaç taleplerine sürekli hâkim olabilmek için, siz değerli müşterilerimizin sağladığı referanslar için hayatınızın her alanında olmaya çabalıyoruz. Bu sebeplerin yanı sıra, bu mecralarda bulunarak sizler gibi düşünüp görebilmeyi amaçlıyoruz. Bu mecralarda var olan talepleri incelemek, eksiklerimizi görmek istiyoruz. Ki bu sayede sunacağımız hizmetin kalitesini düzenli olarak artırabilelim.

İnsanların yorumlarını okumak istiyoruz, hatalarımızı-kusurlarımızı, belki bizlerin farkında olmadığı ama sizlerin hissettiği teknolojik veya altyapısal eksiklikleri görüp anlamak istiyoruz. İstiyoruz, istiyoruz çünkü yaptığımız, yapma kararı aldığımız ya da yapacağımız her faaliyet siz değerli müşterilerimizin hayatını biraz daha kolaylaştırmalı diye düşünüyoruz.

Rasyonel Tercüme

Rasyonel Tercüme Bürosu ailesi olarak, sürekli yanınızda, ulaşabileceğiniz uzaklıkta, sizden tam olarak bir tık uzakta ailecek hazır bir şekilde sizleri bekliyoruz. Unutmuyoruz ki, yaptıklarımız ve yapabileceklerimiz sizlerin eseri, bu yüzden sizin bakış açınızı algılayabilmek istiyoruz.

Basın ve medya organları üzerinden kolaylıkla bizlere ulaşabilmeniz için, ihtiyaç anında zor durumda kalmamanız için ve sizlere en kaliteli hizmeti en kısa sürede sağlayabilmek için gece gündüz çalışıyoruz. Biz Rasyonel Tercüme Bürosu ailesiyiz  ve yaptığımız her şeyi sizler için yapıyoruz. Gelin bu aileyi basın ve medya organları ayrıcalığı ile de daha ileriye taşıyalım. Birlikte daha kaliteli hizmetlere ve daha geniş kapsamlı hizmetlere kucak açalım.