Marka Tescil Belgemiz  bir ismin, şirketin, büronun ya da işletmenin tescil aşamasında gerekli olan tüm adımları başarı ile geçmesi ve bunu devamında ülkedeki yeterli makamlar tarafınca sahibine ya da kurucusuna verilen hakka verilen genel addır. Daha kaba ve kısa bir şekilde açıklayacak olursak, bu belge firmanın tescil adına gerekli olan tüm adımları gereğince yerine getirmiş anlamına gelmektedir. Ve bunu gurur duyarak söylüyoruz ki, biz, Rasyonel Tercüme Bürosu ailesi, tescil için gerekli olan tüm aşamalardan tam puan alarak bir aile olarak çıktığımız bu yolda marka olup bu markanın da tescil edilmesini sağladık. Bunu gururla söylüyoruz çünkü, verdiğimizi vaat ettiğimiz her hizmeti artık resmi olarak da güvence altına aldık.

Kaliteli hizmet adına yola çıktığımızı ve tercüme alanında var olan en kaliteli hizmeti vermeyi amaçladığımızı belirtmiştik. Ve bu noktada, yine sizler için gerekli olan diğer bir adımı daha atarak marka tescil belgesini elde ettik. Bu tabii dur durak bilmeyeceğimiz, her zaman en iyiye doğru kürek çektiğimiz yolculuktaki ne ilk ne de son adımımız. Ancak bu adımın büyük bir önemi var. O anlam ise şu; artık bizden hizmet talep edebilecek olan müşterilerimize karşı çok daha büyük bir sorumluluk içerisindeyiz. Yanlış anlaşılma olmasın bu olumsuz değil aksine yaşanan en olumlu gelişmelerden biri. Çünkü zaten temelden beri sahip olduğumuz sorumluluk bilincini bir de marka tescil belgesinin yükümlülükleri ile arttırınca Rasyonel Tercüme Bürosu olarak size sağladığımız hizmetlerin kalitesi de bir adım daha kusursuza yaklaşmıştır.

Bu yazımızda paylaştığımız bu mutlu haberi dilerseniz bir teşekkür mesajı ile bitirelim. Her zaman dile getirdiğimiz ve söylediğimiz gibi ne geldiğimiz yeri ne de bizi buralara getirenlerin sizler olduğunu unutmuyoruz. Sunduğumuz ve sunacağımız her hizmette sanki her biri için tek tek tescil belgesi almış gibi çalışacağımıza ve her geçen gün kendimizi biraz daha geliştireceğimize söz veriyoruz. Arkamızda olduğunuzun farkında olmanın verdiği güç sayesinde yarınları daha aydınlık görüyoruz. Siz değerli müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.