Sertifikalarımız  Gerek teknolojik altyapı alanında gerek ise sağladığımız hizmeti en kaliteli hale getirmek için attığımız her adımda hedeflediğimiz gibi bu alanda da sizleri daha da memnun edebilmek için adımlarımızı atıyoruz.

Internatioanl Organization for Standardization açılımına sahip olan ISO belgeleri için canla başla çalışıyoruz. Çünkü sadece lafta değil, resmiyette de en iyi olmayı hedefliyoruz. Verdiğimiz hizmetin kalitesini, tercümanlarımızın yeterliliğini, sahip olduğumuz inanılmaz hizmet altyapısını… Bunlarım her birini tek tek resmiyete dökmek için her gün daha da iyiye gidiyoruz. Zaten bilindiği üzere ISO belgeleri tek seferlik ve kapsamlı belgeler değillerdir. Yani kısacası, ISO belgesi için başvuru yaptığınız her alan başlı başına incelenerek tek bir alandan ISO belgesi almış olacaksınız. Peki biz ne yaptık? Rasyonel Tercüme Bürosu ailesi olarak tek bir ISO belgesi yeter de artar bile mi dedik? Yoksa ne kadar varsa o kadarını almamız gerek diye yola çıkarak canımızı dişimize mi taktık? Evet, kesinlikle ikinci seçenek.

Bu çabalarımız genel bağlamda sonuç vermiş olsa gerek. Çünkü kurulduğumuz günden bu zamana dek geçen süreçte toplamda 4 adet sertifikayı verdiğimiz hizmetin kalitesini tescil edecek şekilde elde etmeyi başardık. Bu başarıyla zaten gurur duyuyor ve bu sertifikalar sayesinde resmiyete dökülmüş bir şekilde sizlere daha kaliteli hizmet verebilecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Peki sağladığımız ve sağlamaya devam edeceğimiz yüksek kalite, ileri teknoloji, yüksek memnuniyet esaslı bu hizmetlerimizin karşılığında kazandığımız sertifikalar hangileri?

 

ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi

ISO 17100: 2015 Çeviri Hizmetleri Yönetim Sistemi Belgesi

ISO 10002: 2014 Müşteri Memnuniyet Yönetim Sistemi Belgesi

OHSAS 18001: İş Sağlığı ve Güvenliği Belgesi